Jak naprawić złe pierwsze wrażenie?

, , Leave a comment

Każdemu zależy na tym, by pokazać się z jak najlepszej strony, szczególnie jeśli chodzi o randki. Niestety różne sytuacje oraz stres mogą sprawić, że pierwsze wrażenie nie okaże się najlepsze. Zobacz jak można to naprawić.

Co prawda mówi się, że najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Niestety nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli. Nie należy się jednak tym przesadnie przejmować. Wszystko można naprawić. Warto zatem znać odpowiednie sposoby, które nam w tym pomogą. Jest to szczególnie ważne jeśli błąd popełniliśmy na pierwszej randce. Przyczyn niepowodzenia może być wiele, jednak ze wszystkiego jest jakieś wyjście. Bywają sytuacje, których nie jesteś w stanie przewidzieć. Nie każda kobieta jest na tyle bezwzględna, by nie dać ci drugiej szansy.

Wiele oczywiście zależy od sytuacji jaka się wydarzyła. Błędy czy nieporozumienia, które zaistniały na randce mogą zostać poprawione jeśli kobieta da ci drugą szansę. Nie należy się załamywać, lecz zacząć działać. Zmiana może okazać się wcale nie taka trudna jak się wydaje. Aby zetrzeć złe wrażenie należy wiedzieć, gdzie popełniło się błąd. Warto zastanowić się jak to zmienić i naprawić. Z pewnością znajdzie się sposób, by kobieta spojrzała na ciebie z zainteresowaniem.

Odpowiednie nastawienie

Przede wszystkim musisz uświadomić sobie, gdzie został popełniony błąd i czy rzeczywiście warto starać się po raz kolejny. Możliwe, że pierwsze spotkanie się nie udało, ponieważ po prostu nie znaleźliście wspólnego języka. Dlatego warto zastanowić się nad przebiegiem spotkania oraz tym, czy rzeczywiście popełniliśmy jakiś błąd.

Jeżeli nie wiesz, jak się odkochać, a chciałbyś to zrobić, wejdź na stronę uwodzenie.org

Jeśli na spotkaniu doszło do jakiegoś nieporozumienia oraz pomyłki z naszej strony należy zacząć od przeprosin. Może zdarzyć się, że w wyniku zdenerwowania powiemy lub zrobimy coś nietaktownego, co zmieni bieg całego spotkania. Spróbujmy szczerych przeprosin, lecz nie przesadzajmy. Jeśli kobieta stanowczo nie będzie chciała dać nam drugiej szansy nie powinniśmy nalegać.

Nie przesadzajmy również z nadmierną krytyką samych siebie. Często bywa tak, że obwiniamy się za błędy, których tak naprawdę nie popełniliśmy. Może wydawać nam się, że nie zrobiliśmy dobrego wrażenia na drugiej osobie, jednak ona wcale tak nie uważa. Warto zatem nie przesadzać z negatywnym oceną.

Drugie wrażenie też jest ważne

Jeśli udało ci zdobyć drugą szansę nie możesz tego zniszczyć. W zależności od tego, co wydarzyło się na poprzednim spotkaniu musisz odpowiednio się nastawić. Jeśli powiedziałeś lub zrobiłeś coś nietaktownego i poprzednie spotkanie skończyło się porażką spróbuj to naprawić. Wybierz miejsce, w którym będziecie mogli spokojnie porozmawiać. Wytłumacz swoje zachowanie i przyznaj, że nigdy wcześniej ci się to nie zdarzyło.

Po udanej rozmowie dobrze zaplanować wyjście do kina, teatru czy do innego miejsca. W ten sposób będziemy mogli nieco rozluźnić atmosferę i poprawić nasze stosunki. To dobre rozwiązanie, szczególnie jeśli wcześniejsze spotkanie nie okazało się zbyt udane.

 

Leave a Reply